Nowy kontrakt: Sun Garden wykorzystuje najnowszą macierz HPE Primera do zabezpieczenia najważniejszych danych produkcyjnych i logistycznych

W jednym z najnowocześniejszych w Polsce i w pełni zautomatyzowanym magazynie wysokiego składowania, PLC Doradztwo Informatyczne wraz z Centrum kompetencyjnym AB S.A. zintegrowały oprogramowania zarządzające wraz z systemem SAP, który steruje produkcją w zakładach firmy  Sun Gardem w 5 krajach Europy.

 

Niewątpliwe korzyści jakie niesie za sobą zaimplementowanie w projekcie rozwiązania  HPE Primera w Sun Garden to:

  • Szybkość obsługi i uproszczenie całego procesu zarządzania macierzą. Macierze HPE Primera potrafią np. automatycznie porównać swoją konfigurację i wydajność do podobnych środowisk pracujących u innych klientów, aby wykryć różnice w konfiguracji parametrów macierzy oraz anomalie dotyczące jej bieżącego działania. W efekcie, administrator dostaje konkretne rekomendacje pozwalające poprawić charakterystykę pracy swojej macierzy.
  • Wbudowane w macierz HPE Primera elementy sztucznej inteligencji – wraz z platformą analizy predykcyjnej HPE InfoSight – potrafią analizować działanie całej infrastruktury IT. Daje to możliwość śledzenia i określenia wydajności w każdym miejscu przepływu danych: od serwera, poprzez sieć, aż do macierzy dyskowej.
  • Wspierająca działanie macierzy HPE Primera platforma InfoSight zapewnia też możliwość prowadzenia symulacji pokazujących w jaki sposób zwiększona ilość danych, czy planowane do wdrożenia dodatkowe aplikacje wpłyną na kondycję i wydajność pracy infrastruktury IT.

Unikalność tego wdrożenia przyczyniła się do otrzymania przez firmę PLC Doradztwo Informatyczne wyróżniania w kategorii „Innowacyjne Osiągnięcie Technologiczne”, które zostało przyznane podczas tegorocznego Kongresu Partnerów HPE w Polsce.

Więcej o całym projekcie można znaleźć na portalu ITwiz.pl —-> Link