Wydarzenie: Wrzesień. Poniedziałki z Cyberbezpieczeństwem

Cybersecurity Evolved
Bezpieczny wrzesień z Sophos Central
Cykl webinariów od 10.09.2019
Każdy poniedziałek września o godz. 11.30
Rejestracja na cykl webinariów
Szanowni Państwo,
Jak zabezpieczyć Wasze sieci, komputery, serwery i urządzenia mobilne za pomocą najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań cyberbezpieczeństwa i zarządzać nimi wszystkimi z jednej, intuicyjnej konsoli?
W cyklu 4 interaktywnych webinarów wrześniowych w j.polskim nasz ekspert ds. cyberbezpieczeństwa przestawi Państwu korzyści płynące z centralnej platformy do zarządzania wszystkimi produktami Sophos (Sophos Central), jak również pokaże funkcjonowanie jej pojedynczych komponentów, tak by zapewnić kompleksowe bezpieczeństwo wszystkich urządzeń i sieci w Państwa firmie.
Zapraszamy do aktywnego udziału już dziś i zachęcamy, by efektywnie wykorzystać wrześniowe poniedziałki i zostać ekspertem Sophos Central dzięki naszym webinariom.
Wystarczy zarejestrować się tylko raz na cały cykl, a udział w webinariach jest bezpłatny.
Przegląd webinariów
(każdy poniedziałek września o godz.11.30)*
Data Temat webinarium
09.09.2019 Wprowadzenie do Sophos Central – Centralna, intuicyjna konsola do zarządzania wszystkimi rozwiązaniami bezpieczeństwa (w tym Synchronized Security).
16.09.2019 Funkcje Sophos Central do ochrony sieci korporacyjnej: zapora XG i bezpieczne Wi-Fi
23.09.2019 Funkcje Sophos Central do ochrony urzadzeń końcowych, serwerów i urządzeń mobilnych: Intercept X z EDR dla urządzeń końcowych i serwerów, zarządzanie urządzeniami mobilnymi
30.09.2019 Funkcje Sophos Central do szyfrowania, ochrony e-maili, chmury publicznej (Cloud Optix) i narzędzia do symulacji ataków dla pracowników (Phish Threat)

Zarejestruj się teraz
Będzie nam miło powitać Państwa na naszych webinariach!
Zespół Sophos
*Uwaga: Jeżeli nie mogą Państwo uczestniczyć w szkoleniu ze względu na inne zobowiązania, koniecznie proszę się zarejestrować. Po wydarzeniu automatycznie otrzymają Państwo link do nagrania.
LinkedIn Twitter Facebook YouTube