O firmie

PLC Doradztwo Informatyczne jest dostawcą rozwiązań informatycznych oraz pomysłodawcą na rozwiązanie problemów biznesowych.

Firma powstała w 2006 roku i obecnie wraz z marką Sejf Danych jest jednym z wiodących i najbardziej rozpoznawalnych dostawców rozwiązań, w zakresie zapewnienia ciągłości działania systemów IT w Wielkopolsce.

W pierwszych latach działalności koncentrowaliśmy się na budowaniu środowisk IT odpornych na awarie dla firm produkcyjnych. Obecnie prowadzimy projekty dla przedsiębiorstw z branż bankowości, logistyki, sieci handlowych, transportu i usług. Realizowaliśmy również wdrożenia w krajach takich jak: Niemcy, Rumunia, Ukraina i Turcja.

Budujemy niezawodne środowiska IT dla firm w których systemy informatyczne muszą mieć zagwarantowane nieprzerwane działanie.

Uzupełniając ofertę rozwiązań informatycznych o gwarantowany serwis wdrożeniowy 365 dni w roku 7 dni w tygodniu i natychmiastową reakcję inżynierów, chcemy aby klient skupił się na realizacji swoich celów biznesowych a nie na bezpieczeństwie IT.

Stale dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Organizujemy szkolenia, warsztaty i prezentujemy nowe technologie.